Copyright 2020 | Projekt i realizacja Geodezja Damian Janicki

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Geodezja Damian Janicki

biuro: ul. Owocowa 3

66-400 Gorzów Wielkopolski

 725 413 416

biuro@geodezjadamianjanicki.pl

NIP: 599-301-16-54; REGON: 384732317

ADRES

MENU

Znajdujemy się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Owocowej 3. Zajmujemy się wszystkimi pracami geodezyjnymi, w szczególności wykonujemy mapy do celów projektowych, geodezyjną obsługę inwestycji w tym farm fotowoltaicznych i mapy powykonawcze. Zapraszamy do kontaktu. uje się F

O FIRMIE

Każde zamierzenie budowlane poprzedzone jest etapem projektowym. Do takich celów wymagana jest aktualna mapa do celów projektowych. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy, kto planuje wybudowanie obiektu budowlanego zarówno małej inwestycji jak dom jednorodzinny czy dużej jak hale produkcyjne, drogi, mosty, sieci przesyłowe potrzebuje skompletowania wymaganych dokumentów i pozwolenia władz.

 

Aby uzyskać geodezyjną mapę do celów projektowych należy udać się do geodety uprawnionego lub biura geodezyjnego gdzie odpowiedni fachowiec podpowie jak należy dobrać odpowiedni zakres mapy. Zakres mdcp zależy jest głównie od miejsca gdzie powstać ma nowy budynek, droga, most czy położony kabel. Dokument w wersji elektronicznej lub papierowej sporządzany jest na podstawie mapy zasadniczej prowadzonej przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej i zawiera aktualne informacje o uzbrojeniu terenu, obiektach topograficznych i danych ewidencji gruntów i budynków. 

 

Każda mapa do celów projektowych składa się z części obligatoryjnej, określonej przez rozporządzenia i części fakultatywnej, która ustalana jest z klientem. Zwykle zakres te powiększony jest o 30m pas wokół planowanej inwestycji. Szczegółowy zakres mapy i dane fakultatywne ustalane są z klientem indywidualnie.

 

Sporządzenie takiego opracowania trwa zwykle od 2 do 4 tygodni. Jednakże każda praca geodety podlega kontroli w miejscowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej i dopiero po jego akceptacji mapa do celów projektowych może być przekazana klientowi.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat procesu tworzenia mapy do celów projektowych lub potrzebują Państwo taką mapę zapraszamy do kontaktu.

 

Nasza firma świadczy również inne usługi związane z geodezją. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania naszej firmy do realizacji dla swoich potrzeb. 

 

Usługi powiązane:

 

mapa do celów projektowych, mapa powykonawcza, geodezyjna obsługa budowy, tyczenie w terenie, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, 

wznowienie granic nieruchomości, obliczanie mas ziemnych, geodezyjne opracowanie projektów

Mapa do celów projektowych

18 października 2021

GEODEZJA  Damian Janicki 725 413 416