Copyright 2020 | Projekt i realizacja Geodezja Damian Janicki

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Geodezja Damian Janicki

biuro: ul. Owocowa 3

66-400 Gorzów Wielkopolski

 725 413 416

biuro@geodezjadamianjanicki.pl

NIP: 599-301-16-54; REGON: 384732317

ADRES

MENU

Znajdujemy się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Owocowej 3. Zajmujemy się wszystkimi pracami geodezyjnymi, w szczególności wykonujemy mapy do celów projektowych, geodezyjną obsługę inwestycji w tym farm fotowoltaicznych i mapy powykonawcze. Zapraszamy do kontaktu. uje się F

O FIRMIE

Tyczenie elementów projektowanych w terenie to jedno z podstawowych zadań geodezyjnych. Stanowi on zespół czynności pomiarowych wykonywanych przez doświadczonych geodetów i realizowany jest niemalże w każdym procesie budowlanym.

 

Niezależnie od tego czy planujesz budowę domu, przyłączenie do sieci przesyłowej (planujesz przyłącze wody, kanalizacji deszczowej lub sanitarnej, przyłącze energetyczne lub telekomunikacyjne), budowę drogi, ogrodzenia czy każdego innego obiektu budowlanego chcesz mieć pewność, że elementy te posadowione zostaną zgodnie z projektem, w miejscu, w którym zostały zaprojektowane.

 

Czynności pomiarowe mają na celu wskazanie w terenie punktów o określonym położeniu w przyjętym układzie odniesienia oraz stabilizacji tych punktów w sposób trwały lub tymczasowy (markowanie farbą geodezyjną, palikami geodezyjnymi, prętami itp).

 

Usługa tyczenia w terenie to wyniesienie na grunt zaprojektowanego obiektu i jednoznaczne określenie jego położenia względem istniejących obiektów. Każde tyczenie obiektu w terenie poprzedza etap geodezyjnego opracowania projektu, w którym geodeta opracowuje projekt budowlany w celu wyniesienia jego elementów w terenie. Każdy projekt jest inny, składa się z różnych elementów i z innej charakterystyki. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej metody tyczenia, odpowiedniego sprzętu pomiarowego i odpowiedniej metody znakowania.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najnowocześniejszemu sprzętowi pomiarowemu potrafimy wytyczyć nawet najbardziej skomplikowane obiekty budowlane w terenie zapewniając Państwu należytą dokładność i terminowość wykonanej usługi.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. 

 

Usługi powiązane:

 

mapa do celów projektowych, mapa powykonawcza, geodezyjna obsługa budowy, tyczenie w terenie, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, 

wznowienie granic nieruchomości, obliczanie mas ziemnych, geodezyjne opracowanie projektów

Tyczenie w terenie

18 października 2021

GEODEZJA  Damian Janicki 725 413 416