Copyright 2020 | Projekt i realizacja Geodezja Damian Janicki

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Geodezja Damian Janicki

biuro: ul. Owocowa 3

66-400 Gorzów Wielkopolski

 725 413 416

biuro@geodezjadamianjanicki.pl

NIP: 599-301-16-54; REGON: 384732317

ADRES

MENU

Znajdujemy się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Owocowej 3. Zajmujemy się wszystkimi pracami geodezyjnymi, w szczególności wykonujemy mapy do celów projektowych, geodezyjną obsługę inwestycji w tym farm fotowoltaicznych i mapy powykonawcze. Zapraszamy do kontaktu. uje się F

O FIRMIE

Każdy obiekt budowlany, który wymaga pozwolenia na budowę wymaga również wykonania dokumentacji powykonawczej. W skład tej dokumentacji wchodzi również mapa powykonawcza.

 

Mapa powykonawcza to mapa zasadnicza wraz z informacją o zgodności prac z  projektem zagospodarowania działki lub terenu bądź też o każdym odstępstwie od niego. 

 

Powyższa mapa przedkładana jest w odpowiednim inspektoracie jako załącznik do zawiadomienia o zakończeniu budowy.

 

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza to zespół czynności, w tym przede wszystkich pomiarów geodezyjnych, dzięki którym dowiadują się Państwo o prawidłowym lub nieprawidłowym wybudowaniu obiektów budowlanych. Zakres inwentaryzacji geodezyjnej ustalany jest indywidualnie. Geodezyjną inwentaryzację powykonawczą wykonuje się po zakończeniu etapu realizacyjnego procesu budowlanego ale przed etapem przekazania obiektu do eksploatacji.

 

Aby byli Państwo pewni, że dokumentacja powykonawcza, w tym mapa powykonawcza jest odpowiednio przygotowana warto zdecydować się na współpracę z biurem, które gwarantuje dokładność i prawidłowość pomiarów jak również sporządzenie mapy wymaganej przez prawo.

 

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane, zarówno firmy budowlane-wykonawcze jak również klientów indywidualnych. 

 

 

 

 

 

Usługi powiązane:

 

mapa do celów projektowych, mapa powykonawcza, geodezyjna obsługa budowy, tyczenie w terenie, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, 

wznowienie granic nieruchomości, obliczanie mas ziemnych, geodezyjne opracowanie projektów

 

 

Mapa powykonawcza

18 października 2021

GEODEZJA  Damian Janicki 725 413 416